I juli fikk vi inn mange flotte bidrag til vår fotokonkurranse, men etter nøye vurdering fra juryen ble det klart at Janne Kværne stakk av med seieren denne gangen. Hun har tatt et bilde da tåka la seg over Staulen som hun har kalt «Magisk natt på Staulen»

Vi gratulerer Janne med seieren, og oppfordrer både henne og alle andre til å sende inn flere flotte bilder fra Herøy.

Så langt i august har vi fått inn litt færre bilder enn vanlig, men det er fortsatt noen dager igjen av måneden til å sende inn dine blinkskudd.

Eksklusiv premie
Vi har inngått en avtale med Herøy-firmaet Finnbogen Trykk og Dekor, som lager et unikt krus til hver vinner. Kruset prydes med både vinnerbildet, fotografens navn og måneden det gjelder for. Hver premie er derfor helt unik. For best mulig trykk anbefaler vi at bildene sendes inn i breddeformat, da dette også egner seg best for publisering på nett.

Rettigheter og bruk
Vi forutsetter at innsendte bilder er tatt av dere selv, og at dere godkjenner at bildene kan brukes kostnadsfritt i Herøyfjerdingen og i ulike presentasjoner for Herøy kommune. Fotografens navn vil alltid bli oppgitt ved bruk.

Send inn dine bilder!
Du kan sende inn bildene dine på e-post til post@heroyfjerdingen.no, eller bruke skjemaet «Send inn bilder» under menypunktet Kontakt.

Husk å gi bildet en tittel og oppgi navnet på fotografen.

Alle innsendte bilder blir vist under menypunktet Innsendte bilder øverst til høyre på siden.

Dersom du opplever at bildene dine ikke blir publisert, vennligst ta kontakt på e-post post@heroyfjerdingen.no eller telefon 906 66 145.