Lørdag 20. juni inviterer prest Liv-Helga Fure til «Fest for livet» i Herøy kirke. Konserten starter klokken 18.00, og det er gratis inngang.
Bakgrunnen for arrangementet er at Liv-Helga Fure skal vigsles, samtidig som hun markerer sin kommende 50-årsdag – fire måneder på forskudd. [Konsert og fest :) | Outlook]
- Alle er velkommen, opplyser hun.
Programmet byr på både musikalske innslag og andre bidrag. Medvirkende er Herøy musikkorps, Herøykoret, eget band, samt en rekke lokale sangere og aktører.
Blant disse er Marianne Aarskog, Øyvind Ottesen, Gjertrud Aune, Einar Roan, Cecilie Skagen og Bjørn Pedersen, Elbjørg Larsen, Bente Lien, Bogdan og Nataliia, samt Liv-Helga H. Fure selv.
I tillegg inviteres det til uformell feiring i prestegården og hagen. Du er hjertelig velkommen både før og etter konserten (fra klokken 14.00), og kan ta med det du ønsker på grillen.
Dagen etter, søndag 21. juni klokken 18.00, inviteres det til vigslingsgudstjeneste i Herøy kirke for den nye presten i Herøy, og alle er hjertelig velkommen til å delta.









.png)



